Dojazd

Z łatwością traficie Państwo do Hotelu Willa Lubicz położonego niedaleko granicy Gdyni i Sopotu- tuż obok głównej arterii Trójmiasta.

Dojazd od Szczecina

Jeżeli przybywają do nas Państwo od strony Szczecina, należy przejechać przez Gdynię Aleją Zwycięstwa, kierując się na Sopot i Gdańsk. U wylotu z Gdyni, około 600 metrów za skrzyżowaniem z ulicą Wielkopolską, znak MOLO ORŁOWSKIE skieruje Was w lewo.

Dojazd od Warszawy

Podróżni przybywający do nas od strony Warszawy, przejeżdżając przez Gdańsk powinni podążać w kierunku Sopotu i Gdyni, jadąc przez cały czas prosto. Minąwszy Sopot, około 300 metrów za Centrum Handlowym KLIF, znak MOLO ORŁOWSKIE skieruje Was w prawo.

Dojazd od obwodnicy Trójmiasta

Do Orłowa równie łatwo dojechać od strony obwodnicy, łukiem okalającej Trójmiasto. Najwygodniej wybrać zjazd GDYNIA CENTRUM. Ulica Wielkopolska, na której się znajdziecie, kończy się tuż za wiaduktem kolejowym, w miejscu zetknięcia z Aleją Zwycięstwa. Tu należy skręcić w prawo, aby po około 600 metrach ujrzeć znak MOLO ORŁOWSKIE, kierujący Państwa w lewo.

Współrzędne/ Dane dla GPS:
Szerokość geograficzna: 54° 28'46.7"N
Długość geograficzna: 18° 33'20.5"E

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij