Aktualności

Polsat SuperHit Festiwal

Wszystkie aktualności

2017-05-29 Ludovico Einaudi zagra w Operze Leśnej

2017-05-29 - Ludovico Einaudi zagra w Operze Leśnej

Po ogromnym sukcesie koncertu w Krakowie Ludovico Einaudi zagra już w najbliższy piątek, tj. 2 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie czyli w jednym z najpiękniejszych i najbardziej magicznych obiektów koncertowych w Europie Centralnej. Ludovico Einaudi komponował utwory do takich filmów jak "Nietykalni", "Doktor Żywago" czy "To właśnie Anglia". Jego muzyka jest prosta, zupełnie jak jego słowa - zgodnie z powiedzeniem, że w prostocie kryje się prawdziwa głębia. Ludovico Einaudi to wspaniały pianista i kompozytor, którego muzyka inspiruje ludzi w każdym wieku.

2017-05-24 André Rieu powraca do Polski

2017-05-24 - André Rieu powraca do Polski

Jeden z najbardziej wyjątkowych artystów naszych czasów: Holenderski skrzypek André Rieu, po fantastycznych koncertach w Argentynie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Niemczech powraca do Polski. Światowej sławy artysta zachwyci swoich polskich fanów już 27 maja o godz. 20:00 koncertem w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. André Rieu podziela opinię, iż muzyka Johanna Straussa była ówczesną muzyką rozrywkową i teraz powinna być traktowana podobnie. Chociaż przeważającą część jego repertuaru stanowi muzyka poważna, sposób jej wykonania jest daleki od przyjętych zwyczajów. W czasie koncertów i na płytach, na przemian z dziełami Straussów i im współczesnych wykonywane są utwory ludowe z różnych krajów, muzyka filmowa oraz utwory powstałe jako składanka kilkunastosekundowych fragmentów kilku utworów.

2017-05-15 Hans Zimmer w Ergo Arenie

2017-05-15 - Hans Zimmer w Ergo Arenie

Hans Zimmer, najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łącznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów.  Już w przyszły piątek- 26 maja będzie można go zobaczyć właśnie w Trójmieście- w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie! Zdecydowanie polecamy!

2017-04-24 Współpraca z VisitOn

2017-04-24 - Współpraca z VisitOn

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Hotel Willa Lubicz dołączył do grona partnerów nowopowstałego katalogu turystycznego www.visiton.pl. Katalog skierowany jest do turystów z Polski szukających w Internecie ofert wypoczynkowych. Od teraz nas też już tam Państwo znajdziecie pod linkiem https://visiton.pl/ogloszenia/ad/27-hotel/551-willa-lubicz.html Zapraszamy do klikania! :)

2017-04-03 Maraton w Gdańsku

2017-04-03 - Maraton w Gdańsku

Już w niedzielę 9 kwietnia będzie miał miejsce 3. Maraton w Gdańsku. Razem z maratonem wystartuje również Sztafeta Maratońska. To idealna możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o pokonaniu królewskiego dystansu. Wszystkim śmiałkom, z wyrazami wielkiego uznania, życzymy powodzenia!

2017-03-30 Orlowska43

2017-03-30 - Orlowska43

Miło nam poinformować, że do grona zasobów Willi Lubicz dołączył elegancki i samodzielny apartament o nazwie Orlowska43. Jest on zlokalizowany w budynku mieszkalnym na tyłach naszego hotelu, więc traktujemy go jako naszą nieodłączną część. Co prawda nie znajdziecie w nim ducha lat 30-tych, ale jesteśmy pewni, że tak jak nam, Wam również przypadnie do gustu. Zapraszamy do oglądania i oczywiście rezerwacji :)   Startujemy od majówki!

2017-03-19 Superheroes in Ergo Arena

2017-03-19 - Superheroes in Ergo Arena

Superheroes in concert - to znacznie więcej niż koncert z muzyką filmową. Muzyka symfoniczna, filmowi superbohaterowie, taneczna choreografia, najwyższej jakości grafika i elementy wirtualnej rzeczywistości połączone w całość tworzą przełomowy spektakl, w jakim do tej pory publiczność na świecie jeszcze nie uczestniczyła. Start: 2 kwietnia 2017, godz. 19:00, Ergo Arena

2017-03-13 Półmaraton w Gdyni

2017-03-13 - Półmaraton w Gdyni

19 marca 2017 roku tysiące biegaczy wezmą udział w drugiej edycji Gdynia Półmaratonu. Organizatorzy zaprezentowali już trasę, która w stosunku do tej z poprzedniego roku zawiera kilka korzystnych zmian dla zawodników. Jest szybka i przebiega obok najciekawszych zakątków miasta (ORP Błyskawica, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Centrum Sportu, Estakada Kwiatkowskiego, ulica Świętojańska, Al. Piłsudskiego, Bulwar Nadmorski, Skwer Kościuszki) Willa Lubicz zawsze kibicuje biegaczom. Tak będzie i tym razem!

2017-02-22 Gdyńskie Kolosy

2017-02-22 - Gdyńskie Kolosy

Kolosy to nazwa Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, największej w Europie imprezy podróżniczej, która każdego marca odbywa się w Gdyni. Trwa trzy dni, podczas których od rana do wieczora w ogromnej hali, mogącej pomieścić równocześnie nawet cztery tysiące widzów, zaadoptowanej tak, by pełniła również funkcję sali kinowej, odbywają się prezentacje (relacje, pokazy zdjęć oraz filmów) najciekawszych podróżniczych dokonań minionego roku kalendarzowego. Uzupełnieniem pokazów są liczne wydarzenia towarzyszące: wystawy zdjęć, seminaria specjalistyczne, spotkania z autorami książek czy targi sprzętu outdoorowego. 10-12 marca 2017, Hala widowiskowo-sportowa w Gdyni, wstęp wolny. Bardzo polecamy!

2017-02-21 Doktor Ania zaprasza na konferencję

2017-02-21 - Doktor Ania zaprasza na konferencję

Już w kwietniu Willa Lubicz będzie miała zaszczyt być partnerem konferencji Food and Health Conference Gdynia, którego organizatorem jest dobra znajoma i Gość naszego hotelu Doktor Ania. Doktor Ania, czyli Dr n. farm. Anna Makowska propaguje zdrowe odżywianie oraz zdrowy styl życia i o tym również będzie ta konferencja. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia oraz rejestracja uczestników odbywa się na stronie:  http://maszwybor.edu.pl./ Wszyscy zarejestrowani uczestnicy konferencji śpią w naszym hotelu w wyjątkowych cenach :) Serdecznie polecamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij