Aktualności

Polsat SuperHit Festiwal

Wszystkie aktualności

2017-02-21 Doktor Ania zaprasza na konferencję

2017-02-21 - Doktor Ania zaprasza na konferencję

Już w kwietniu Willa Lubicz będzie miała zaszczyt być partnerem konferencji Food and Health Conference Gdynia, którego organizatorem jest dobra znajoma i Gość naszego hotelu Doktor Ania. Doktor Ania, czyli Dr n. farm. Anna Makowska propaguje zdrowe odżywianie oraz zdrowy styl życia i o tym również będzie ta konferencja. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia oraz rejestracja uczestników odbywa się na stronie:  http://maszwybor.edu.pl./ Wszyscy zarejestrowani uczestnicy konferencji śpią w naszym hotelu w wyjątkowych cenach :) Serdecznie polecamy!

2017-02-17 Skunk Anansie w Trójmieście!

2017-02-17 - Skunk Anansie w Trójmieście!

Ponad dwadzieścia niezwykłych lat, pełnych podróży po całym świecie i multiplatynowych wydawnictw. Jak mówi ikoniczna frontwomanka brytyjskiego Skunk Anansie, po takim czasie wciąż są outsiderami, ale dobrze się z tym czują: "To, co na początku twojej drogi świadczy o twojej inności, staje się tym, za co ludzie cię kochają." - opowiada o historii zespołu. Koncert Skunk Anansie już 22 lutego o godzinie 19:00 w Gdańsku!

2017-02-13 Koncert Roda Stewarta

2017-02-13 - Koncert Roda Stewarta

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej - fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski. Koncert już 21 lutego o godz. 20:00 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

2017-02-06 Bieg urodzinowy Gdyni

2017-02-06 - Bieg urodzinowy Gdyni

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim to pierwszy start z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Upamiętnia on nadanie Gdyni praw miejskich. Hotel Willa Lubicz *** co roku kibicuje biegaczom. W tym roku zawodnicy mają utrudnione zadanie, bo trasa biegu przebiega w odwrotnym kierunku. Start biegu głównego na 10 km już w niedzielę 12 lutego o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

2017-01-09 Willa Lubicz gra z WOŚP

2017-01-09 - Willa Lubicz gra z WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25.! Wielki finał akcji startuje w niedzielę 15 stycznia. Tego dnia mieszkańcy Trójmiasta będą mogli wspomóc potrzebujących, a przy okazji skorzystać z wielu atrakcji. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała pieniądze na zakup urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Na ulice polskich miast – także Gdyni, Gdańska i Sopotu - wyjdą wolontariusze z puszkami. Jak co roku, przy okazji zbiórki Hotel Willa Lubicz *** przekazuje na licytację vouchery weekendowe oraz zaproszenie na uroczystą kolację do hotelowej restauracji. Wygranych darczyńców ugościmy najlepiej jak potrafimy, by WOŚP mógł grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

2016-11-02 Konkurs dyniowy rozstrzygnięty!

2016-11-02 - Konkurs dyniowy rozstrzygnięty!

Już od kilku lat organizujemy konkurs na najciekawszą dynię na halloween wykonaną przez pracowników hotelu. W tym roku zwyciężczynią konkursu jest nasza kelnerka - Jagoda :) Gratulacje!

2016-10-25 Konferencja Lady Business

2016-10-25 - Konferencja Lady Business

Od niedawna współpracujemy ze wspaniałymi kobietami z Akademii Marki z Klasą. Panie postanowiły napisać o nas kilka ciepłych słów. Paniom dziękujemy, a Państwa zapraszamy do lektury:   http://ladybusiness.pl/hotel-willa-lubicz-niepowtarzalne-chwile-z-historia-w-tle/#.WBD78WMjYqY.facebook

2016-10-04 Zdrowe gotowanie w Willi Lubicz

2016-10-04 - Zdrowe gotowanie w Willi Lubicz

Projekt, który mogliśmy tworzyć wraz z Urzędem Miasta Gdyni. Film kierowany do rodziców klas trzecich szkół podstawowych. Celem stworzenia tego była pokazanie rodzicom jak szybko i zdrowo przygotować posiłek dla dziecka.  https://www.youtube.com/watch?v=3NqL7OzRw_I

2016-07-26 WiFi

2016-07-26 - WiFi

Mając na względzie dobro i potrzeby naszych Gości zdecydowaliśmy się doprowadzić do hotelu światłowód oraz wymienić dotychczasową instalację access pointów w całym hotelu. Te zabiegi pozwoliły nam na wielokrotne zwiększenie prędkości i jakości naszego WiFi. Wszystkich naszych Gości zachęcamy do testów.

2016-06-29 Open'er Festival

2016-06-29 - Open'er Festival

Dzisiaj zaczyna się w Gdyni prawdziwe święto muzyki- Open'er Festival 2016. Na scenie zagrają m.in. Red Hot Chilli Peppers, Florence +The Machine, Pharrell Williams, Heroes Get Remembered, Dawid Podsiadło, Nothing But Thieves, Pola Rise i wielu innych wykonawów z całego świata. Impreza odbywa się na lotnisku Gdaynia-Kosakowo i potrwa do soboty włącznie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij