News

Polsat SuperHit Festiwal

Wszystkie aktualności

3/13/2017 Półmaraton w Gdyni

3/13/2017 - Półmaraton w Gdyni

19 marca 2017 roku tysiące biegaczy wezmą udział w drugiej edycji Gdynia Półmaratonu. Organizatorzy zaprezentowali już trasę, która w stosunku do tej z poprzedniego roku zawiera kilka korzystnych zmian dla zawodników. Jest szybka i przebiega obok najciekawszych zakątków miasta (ORP Błyskawica, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Centrum Sportu, Estakada Kwiatkowskiego, ulica Świętojańska, Al. Piłsudskiego, Bulwar Nadmorski, Skwer Kościuszki) Willa Lubicz zawsze kibicuje biegaczom. Tak będzie i tym razem!

2/22/2017 Gdyńskie Kolosy

2/22/2017 - Gdyńskie Kolosy

Kolosy to nazwa Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, największej w Europie imprezy podróżniczej, która każdego marca odbywa się w Gdyni. Trwa trzy dni, podczas których od rana do wieczora w ogromnej hali, mogącej pomieścić równocześnie nawet cztery tysiące widzów, zaadoptowanej tak, by pełniła również funkcję sali kinowej, odbywają się prezentacje (relacje, pokazy zdjęć oraz filmów) najciekawszych podróżniczych dokonań minionego roku kalendarzowego. Uzupełnieniem pokazów są liczne wydarzenia towarzyszące: wystawy zdjęć, seminaria specjalistyczne, spotkania z autorami książek czy targi sprzętu outdoorowego. 10-12 marca 2017, Hala widowiskowo-sportowa w Gdyni, wstęp wolny. Bardzo polecamy!

2/21/2017 Doktor Ania zaprasza na konferencję

2/21/2017 - Doktor Ania zaprasza na konferencję

Już w kwietniu Willa Lubicz będzie miała zaszczyt być partnerem konferencji Food and Health Conference Gdynia, którego organizatorem jest dobra znajoma i Gość naszego hotelu Doktor Ania. Doktor Ania, czyli Dr n. farm. Anna Makowska propaguje zdrowe odżywianie oraz zdrowy styl życia i o tym również będzie ta konferencja. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia oraz rejestracja uczestników odbywa się na stronie:  http://maszwybor.edu.pl./ Wszyscy zarejestrowani uczestnicy konferencji śpią w naszym hotelu w wyjątkowych cenach :) Serdecznie polecamy!

2/17/2017 Skunk Anansie w Trójmieście!

2/17/2017 - Skunk Anansie w Trójmieście!

Ponad dwadzieścia niezwykłych lat, pełnych podróży po całym świecie i multiplatynowych wydawnictw. Jak mówi ikoniczna frontwomanka brytyjskiego Skunk Anansie, po takim czasie wciąż są outsiderami, ale dobrze się z tym czują: "To, co na początku twojej drogi świadczy o twojej inności, staje się tym, za co ludzie cię kochają." - opowiada o historii zespołu. Koncert Skunk Anansie już 22 lutego o godzinie 19:00 w Gdańsku!

2/13/2017 Koncert Roda Stewarta

2/13/2017 - Koncert Roda Stewarta

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej - fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski. Koncert już 21 lutego o godz. 20:00 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

2/6/2017 Bieg urodzinowy Gdyni

2/6/2017 - Bieg urodzinowy Gdyni

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim to pierwszy start z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Upamiętnia on nadanie Gdyni praw miejskich. Hotel Willa Lubicz *** co roku kibicuje biegaczom. W tym roku zawodnicy mają utrudnione zadanie, bo trasa biegu przebiega w odwrotnym kierunku. Start biegu głównego na 10 km już w niedzielę 12 lutego o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

1/9/2017 Willa Lubicz gra z WOŚP

1/9/2017 - Willa Lubicz gra z WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25.! Wielki finał akcji startuje w niedzielę 15 stycznia. Tego dnia mieszkańcy Trójmiasta będą mogli wspomóc potrzebujących, a przy okazji skorzystać z wielu atrakcji. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała pieniądze na zakup urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Na ulice polskich miast – także Gdyni, Gdańska i Sopotu - wyjdą wolontariusze z puszkami. Jak co roku, przy okazji zbiórki Hotel Willa Lubicz *** przekazuje na licytację vouchery weekendowe oraz zaproszenie na uroczystą kolację do hotelowej restauracji. Wygranych darczyńców ugościmy najlepiej jak potrafimy, by WOŚP mógł grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

11/2/2016 Konkurs dyniowy rozstrzygnięty!

11/2/2016 - Konkurs dyniowy rozstrzygnięty!

Już od kilku lat organizujemy konkurs na najciekawszą dynię na halloween wykonaną przez pracowników hotelu. W tym roku zwyciężczynią konkursu jest nasza kelnerka - Jagoda :) Gratulacje!

10/25/2016 Konferencja Lady Business

10/25/2016 - Konferencja Lady Business

Od niedawna współpracujemy ze wspaniałymi kobietami z Akademii Marki z Klasą. Panie postanowiły napisać o nas kilka ciepłych słów. Paniom dziękujemy, a Państwa zapraszamy do lektury:   http://ladybusiness.pl/hotel-willa-lubicz-niepowtarzalne-chwile-z-historia-w-tle/#.WBD78WMjYqY.facebook

10/4/2016 Zdrowe gotowanie w Willi Lubicz

10/4/2016 - Zdrowe gotowanie w Willi Lubicz

Projekt, który mogliśmy tworzyć wraz z Urzędem Miasta Gdyni. Film kierowany do rodziców klas trzecich szkół podstawowych. Celem stworzenia tego była pokazanie rodzicom jak szybko i zdrowo przygotować posiłek dla dziecka.  https://www.youtube.com/watch?v=3NqL7OzRw_I

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close