News

Polsat SuperHit Festiwal

Wszystkie aktualności

2/17/2017 Skunk Anansie w Trójmieście!

2/17/2017 - Skunk Anansie w Trójmieście!

Ponad dwadzieścia niezwykłych lat, pełnych podróży po całym świecie i multiplatynowych wydawnictw. Jak mówi ikoniczna frontwomanka brytyjskiego Skunk Anansie, po takim czasie wciąż są outsiderami, ale dobrze się z tym czują: "To, co na początku twojej drogi świadczy o twojej inności, staje się tym, za co ludzie cię kochają." - opowiada o historii zespołu. Koncert Skunk Anansie już 22 lutego o godzinie 19:00 w Gdańsku!

2/13/2017 Koncert Roda Stewarta

2/13/2017 - Koncert Roda Stewarta

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej - fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski. Koncert już 21 lutego o godz. 20:00 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

2/6/2017 Bieg urodzinowy Gdyni

2/6/2017 - Bieg urodzinowy Gdyni

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim to pierwszy start z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Upamiętnia on nadanie Gdyni praw miejskich. Hotel Willa Lubicz *** co roku kibicuje biegaczom. W tym roku zawodnicy mają utrudnione zadanie, bo trasa biegu przebiega w odwrotnym kierunku. Start biegu głównego na 10 km już w niedzielę 12 lutego o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

1/9/2017 Willa Lubicz gra z WOŚP

1/9/2017 - Willa Lubicz gra z WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25.! Wielki finał akcji startuje w niedzielę 15 stycznia. Tego dnia mieszkańcy Trójmiasta będą mogli wspomóc potrzebujących, a przy okazji skorzystać z wielu atrakcji. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała pieniądze na zakup urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Na ulice polskich miast – także Gdyni, Gdańska i Sopotu - wyjdą wolontariusze z puszkami. Jak co roku, przy okazji zbiórki Hotel Willa Lubicz *** przekazuje na licytację vouchery weekendowe oraz zaproszenie na uroczystą kolację do hotelowej restauracji. Wygranych darczyńców ugościmy najlepiej jak potrafimy, by WOŚP mógł grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

11/2/2016 Konkurs dyniowy rozstrzygnięty!

11/2/2016 - Konkurs dyniowy rozstrzygnięty!

Już od kilku lat organizujemy konkurs na najciekawszą dynię na halloween wykonaną przez pracowników hotelu. W tym roku zwyciężczynią konkursu jest nasza kelnerka - Jagoda :) Gratulacje!

10/25/2016 Konferencja Lady Business

10/25/2016 - Konferencja Lady Business

Od niedawna współpracujemy ze wspaniałymi kobietami z Akademii Marki z Klasą. Panie postanowiły napisać o nas kilka ciepłych słów. Paniom dziękujemy, a Państwa zapraszamy do lektury:   http://ladybusiness.pl/hotel-willa-lubicz-niepowtarzalne-chwile-z-historia-w-tle/#.WBD78WMjYqY.facebook

10/4/2016 Zdrowe gotowanie w Willi Lubicz

10/4/2016 - Zdrowe gotowanie w Willi Lubicz

Projekt, który mogliśmy tworzyć wraz z Urzędem Miasta Gdyni. Film kierowany do rodziców klas trzecich szkół podstawowych. Celem stworzenia tego była pokazanie rodzicom jak szybko i zdrowo przygotować posiłek dla dziecka.  https://www.youtube.com/watch?v=3NqL7OzRw_I

7/26/2016 WiFi

7/26/2016 - WiFi

Mając na względzie dobro i potrzeby naszych Gości zdecydowaliśmy się doprowadzić do hotelu światłowód oraz wymienić dotychczasową instalację access pointów w całym hotelu. Te zabiegi pozwoliły nam na wielokrotne zwiększenie prędkości i jakości naszego WiFi. Wszystkich naszych Gości zachęcamy do testów.

6/29/2016 Open'er Festival

6/29/2016 - Open'er Festival

Dzisiaj zaczyna się w Gdyni prawdziwe święto muzyki- Open'er Festival 2016. Na scenie zagrają m.in. Red Hot Chilli Peppers, Florence +The Machine, Pharrell Williams, Heroes Get Remembered, Dawid Podsiadło, Nothing But Thieves, Pola Rise i wielu innych wykonawów z całego świata. Impreza odbywa się na lotnisku Gdaynia-Kosakowo i potrwa do soboty włącznie.

6/21/2016 Polska-Ukraina

6/21/2016 - Polska-Ukraina

Już dzisiaj o godzinie 18:00 rozegrany zostanie kolejny mecz Euro 2016. Tym razem na zielonym boisku nasi reprezentacji spotkają się z Ukrainą. Wszystkich Gości hotelowych (i nie tylko) serdecznie zapraszamy do naszego ogródka letniego, gdzie będziemy transmitować to wydarzenie na żywo w jakości HD. Polska gola!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close