Aktualności

Nowa strona www

W dniu dzisiejszym Hotel Willa Lubicz *** w Gdyni otrzymał nową stronę interentową. Znajdziecie w niej Państwo pieczołowicie dobrane informacje, opisy i zdjęcia, które pozwolą na bliższe poznanie naszego hotelu. Staraliśmy się, aby nowa strona www była bardziej czytelna, kolorowa oraz dawała mozliwośc szybkiej i prostej rezerwacji On-Line. Nowością są również przygotowane do druku cenniki i karty menu w postaci plików PDF zamieszczone w poszczególnych zakładkach. Mamy nadzieję, że taka forma naszej prezentacji przypadnie Państwu do gustu.

Życzymy miłej lektury

Wszystkie aktualności

2014-10-31 Cukierek albo psikus

2014-10-31 - Cukierek albo psikus

Ogłaszamy konkurs na najfajniejszą dynię wykonaną przez naszych pracowników. Dla głosujących do wygrania przetwory z dyni i worek pełen słodkości, a dla pracownika zwycięskiej dyni dodatkowy dzień płatnego urlopu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do głosowania.

2013-11-07 Nowa strona www

2013-11-07 - Nowa strona www

W dniu dzisiejszym Hotel Willa Lubicz *** w Gdyni otrzymał nową stronę interentową. Znajdziecie w niej Państwo pieczołowicie dobrane informacje, opisy i zdjęcia, które pozwolą na bliższe poznanie naszego hotelu. Staraliśmy się, aby nowa strona www była bardziej czytelna, kolorowa oraz dawała mozliwośc szybkiej i prostej rezerwacji On-Line. Nowością są również przygotowane do druku cenniki i karty menu w postaci plików PDF zamieszczone w poszczególnych zakładkach. Mamy nadzieję, że taka forma naszej prezentacji przypadnie Państwu do gustu. Życzymy miłej lektury.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij