Pokój kąpielowy

Każdy nasz Gość może bezpłatnie korzystać z pokoju kąpielowego. W skład tego kameralnego pomieszczenia wchodzą dwuosobowa wanna z hydromasażem oraz sauna parowa. To co jest w nim unikalne to fakt, że jest on dostępny wyłącznie dla jednego pokoju, co pozwala na chwile prawdziwego relaksu i odprężenia.

Wszystkich naszych Gości zainteresowanych korzystaniem z pokoju kąpielowego prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu w recepcji hotelu pod numerem 58 668 47 40 lub mailem na adres info@willalubicz.pl. Jednocześnie informujemy, że ze względu na techniczne zasady działania pokoju kąpielowego oraz mając na względzie komfort akustyczny pozostałych Gości hotelowych, ostatnie wejście możliwe jest o godzinie 19:30.

Serdecznie zapraszamy również osoby nie będące Gośćmi naszego hotelu. Opłata za korzystanie z pokoju kąpielowego wynosi 50 zł za wejście (1,5 godziny). Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji hotelu pod numerem 58 668 47 40 lub mailem na adres info@willalubicz.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij